Hizmetlerimiz

Express Motorlu Kurye tüm kurye ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak için hizmet çeşitliliğini günden güne arttırmaktadır. Sizlere sunduğumuz kurye hizmetlerimiz:

Normal Kurye: Gün içerisinde verdiğiniz (teklif dosyası, hediye vb.) gibi ulaşmasını istediğiniz siparişinizi gönderici semtten teslim alıp alıcı semte ortalama 120dk - 180dk arasında teslim eder.

Ekspress Kurye: Ekspress gönderi şekli normal kurye gönderilerinize göre daha acil ulaşması gereken gönderileriniz içindir, ortalama 90dk - 120dk arasında teslimat gerçekleşir.

Vip Kurye: Vip kurye gitmesi gereken çok çok acil olan gönderi tipidir, teslimatınızı 45dk - 60dk arasında teslim eder.(bölgeye göre zaman farklılığı olabilir)

Araçlı Kurye: Motorsikletle taşınamayacak kadar büyük (paket, koli, büro malzemesi, ev eşyaları vb.) hacim ve ağırlık kapsayan gönderileriniz için uygun gönderi tipidir.

Uçak Kargo Kurye: Ulaşması gereken aynı gün içerisinde şehir dışına (paket, koli, emtia) gibi gönderilerinizi uçak kargo otobüs kargo şeklinde ulaşmasını sağlayan gönderi tipidir.

Dağıtım: (Fatura, insert, broşür, dergi, promosyon ürünleri vb.) belirtilen lokasyon ve zamana göre yapılan toplu gönderi tipidir.
(Dağıtım için lütfen firma yetkililerimizden Adet ve Semt bilgisi vererek bilgi alınız.)